Не поспішаючи, іноді трохи посмоктуючи анус губами, щоб висмоктати піт і з самого поглиблення. Це потрібно робити довго. Щоб все було і там чисто і свіжо. Якщо я буду старанною, то анус злегка розслабитися, і я зможу забратися язиком усередину попки Пана. Це моя мета і нагорода. Правда поки мені це рідко вдається, за що і отримую регулярно в якості покарання свою позапланову чотирилітровим клізму з густим мильним розчином, яку сама собі і ставлю розчепірити раком перед Паном.
     Я ріжу великий шматок мила на частини і всі до єдиної засовую собі в задній прохід, наливаю в ємність клізми гарячу, майже окріп, воду і приймаю її в кишки з невеликим натиском, щоб вода встигла розчинити мило і змішатися з ним. Так як клізма ємністю два літри, то мені доводиться, не виймаючи наконечник із дупи, йти у ванну, доливати воду, повертатися і знову ставши на рак і приймати другу порцію. Ось і зараз вилизуючи яєчка Пана морально готуюся до покарання клізмою, під час якого буду скиглити, потіти і трясти дупою від сильних спазмів у кишках і рветься назовні води, яку мені потрібно всіма силами утримувати, бо знову не змогла мовою розслабити Його анус і вимити зсередини. Обслуговуючи яєчка Пана, я повинна бути вкрай ніжна. Дуже, дуже довго я буду посмоктувати і лизати їх.