Не відриваючись ні на секунду, працюю мовою, переходячи від однієї стопи до іншої, ковзаю слинявим мовою по підошвах ніг намагаючись розім'яти і розм'якшити затверділі місця на них, поки стусан ноги не нагадає мені про подальших обов'язки. Насухо витираю ноги своїми цицьками, стискаючи між ними стопи Пана, вже чисті і свіжі після моєї роботи ротом і мовою. Розстібаю Його вельветові штани, приспускають їх разом з трусами і вивільняють член.
     Обтикатимуться носом в пах Пана і на мить завмираю. Запах яєчок я не сплутати ні з чим. Торкаюся їх губами. Спочатку поцілунок. Поцілунок покірною бляді, яка готується обслужити ротом і язиком найінтимніші місця свого Пана. Дуже ніжно і дбайливо починаю вилизувати всю промежину. На вулиці вже жарко і вона у Пана також як і ступні ніг сильно спітніла, особливо під яєчками і між сідниць. Не поспішаючи, висунувши максимально мову, піднімаючи носом важкі, наповнимо за день спермою яєчка обмиваю все слиною, обсмоктувати її і глитати. Тепер нижче. Обережно зариваючись обличчям між сідниць Пана, починаю дбайливо злизувати піт з його ануса.