Жахливий натиск і головка розриваючи кільце сфінктера стала протискатися мені в жопу. Завиваючи через кляп, стала відключатися від болю, але чоловіки швидко привели мене до тями ляпасами з двох сторін з розмаху. Повільно, ривками і поштовхами, все сильніше надриваючи рясно кровоточить очко, член осла сантиметр за сантиметром проникав в кишку, розтягуючи її, розпрямляючи, поліруючи. Це неймовірно, але я відчула пиздить яйця осла в якийсь момент, орган був повністю в мені, невелика пауза і почалася ебля. Я вже знову розтягувала собі руками сідниці, пускала слину, закочувала очі, отклячівала жопу і приймала, брала, брала всю довжину звіриного члена свого розірване очко.
     Наступні події я вже погано пам'ятаю. Ослу не дали закінчити в мене, а змусили його висмикнути член і злити сперму в залізний таз, перед яким мене, знявши з козел, поставили раком і наказали все вижлуктив до краплі. Пам'ятаю позамежну біль, коли тричі розпечене тавро прикладалося до моєї лівої сідниці, щоб пропалити глибоко м'язові тканини і зробити неможливим видалення клейма без відрізання половини моєї дупи. У процесі процедури таврування я були притиснута чоботом одного чоловіка мордою в таз із спермою. Зрештою, сперма була вижлуктив, а таз вилизаний.