Один з чоловіків за волосся відтягує мене від осла і тягне до козлам. За наказом витягую зі своєї дупи розширювач сидячи навпочіпки і отклячів жопу назад, вмощуюся на козли і отримую вже в рот інший теж залізний розширник, який до хрускоту розкриває мої щелепи, щоб я від болю не відкусила собі мову. Слина тут же побігла, капаючи на козли, мене не прив'язали, так як я сама повинна під час процедури утримувати позу, розтягувати сідниці руками і максимально випинати очко під член осла.
     Прийняла потрібну позу і відчула, як мені жирно змащують жопу якийсь густий маззю, запихаючи її в кишку. Очко тут же запалилася, розширилося, напухло і запекло, наче в дірку мені встромили розпечений прут, мабуть в мазь був доданий перець чи щось інше для збільшення чутливості і хворобливості очки. Я вже сама хотіла, щоб мені в жопу ввели що-небудь, тому що свербіж і печіння тільки наростали. Чую цокіт копит і осел, підтримуваний чоловіками, навалюється ззаду на мене, тикаючись членом в мої розсунуті стегна. Відпускаю одну сідницю, ловлю долонею орган осла і приставляють величезну кам'яну головку до свого зіщулена від страху очку.