Мене ніколи не попереджають про сім'явиверганні і я сама повинна відчути цей момент очком. Якщо помилюся - знову жорстка в кров порка тростиною, але вже по циці. При цьому мені потрібно стати на коліна, випнути груди і трохи нахилитися вперед, щоб сиськи звисали, і завести руки за голову. У такій позі Пану зручно обробляти тростиною моє блядское вим'я, змушуючи мене сіпатися, скиглити і потіти від болю. Але навіть після прийому сперми я не повинна випускати член з рота, а ніжно його посмоктувати поки сеча Пана не потече мені в рот. Член повільно розслабляється в роті, яєчка навіть після оргазму ледь поміщаються в моїй долоні.
     Я їх ніжно масажують, переходячи на ділянку, що веде до анусу. Пану повинно бути приємно і комфортно мочитися в рот покірною голою сфинктерной бляді. Для цього потрібно розслабити все напруга в його промежини, що я і намагаюся зробити. Сечі дуже багато, це густа, щільна, темна, чоловіча сеча з різким запахом і їдким смаком і я мушу її всю до краплі прийняти в себе, проковтнути, відсмоктати і вилизати начисто член Пана. Але це потім. А зараз старанна без зупинок робота жопой.