Я хочу, щоб перший раз з чоловіком у мене стався в ліжечку! Ти зможеш це зробити? І ще я їсти хочу!
     Довго ми до дідусевого будинку добиралися, чорницю або малину їли. З малиною все було нормально, а з чорницями виникла проблема. Я намагався влаштуватися так, щоб не бачити маленьку відстовбурчені попку, вона мене моторошно порушувала. Грибов багато набрали в пластикову сумку. Поблизу селища з'явилася тітка на моторолері:
     - Морозива не бажаєте?
     Ми побажали, і цілу годину облизували солодкі губи один одному.
     Проблем з дорослими не було, всі роз'їхалися. Дідусь з бабусею виїхали подивитися на чергового народилися правнучка. Нас залишили на піклування двадцятирічної Жанни. Інтимні стосунки з Зоєю знову відклалися. Ми дуже хотіли їсти, а Марина зжерла всі готові їстівні продукти в будинку і поїхала до свого Гераклові. Дитяче харчування Жанна відстояла.
     Дощик почав накрапати, Ми самі були винні, шість годин зі станції додому добиралися! П'ятнадцяти хвилин зазвичай вистачало. Зоя не розгубилася, вона поставила варитися курку, яка виявилася в морозилці і відправилася на город. Я накривав її плащем і нещадно лапав маленьку попку. Грудки я теж не забував притискати! З здобутих овочів Зоя неймовірну смакоту приготувала. Смачний грибний супчик у неї ще вийшов. Наситившись, ми цнотливо заснули, притулившись на ліжечку. Увечері ми прокинулися, я потихеньку почав залазити Зої в трусики. Дівчині це явно подобалося, ніжні пальчики опинилися в моїх. Але тут Жанна з'явилася: