Я став лизати, а вона стискала мені голову, давила зверху руками і ще подавала задом назустріч, я задихався, але нічого не міг вдіяти, і тільки лизав. Свєтка голосно стогнала, я подумав, що сусіди, напевно, почують, але двері точно була замкнена. "Ти куди" - почув я Свєтку, вона сіпнулася, і руки зникли з моєї голови, але ноги продовжували свою божевільну карусель. Я рвонувся вгору, Свєтка застогнала в кайф, а я побачив, що Сірий відбивається, а вона тягне його член собі в рот.
     Раптом вона відпустила мене, схопилася і повалила брата на своє місце, не встиг він отямитись, як вона вже відсмоктує у нього, захоплюючи за яйця. Я обійшов її ззаду, її ладна м'язиста попка грала і напружувалася, а на волосках навколо піхви все блищало від слини та її виділень. Я поклав руки їй на поперек, і вона подалася назад, підставляючись. Я ткнувся раз, другий, третій, і нарешті, потрапив в густу і жарку глибину. Свєтка відразу почала підмахувати в шаленому темпі, Сірий закричав, закрив очі, стиснув зуби і засмикався - чи то вона його прикусила, чи то кінчав.