Це охуенно боляче, коли тебе ривком піднімають і здирають застебнуті джинси разом з трусами. Ця божевільна блядь так рвонула, що ще трохи - і лопне тканину, а так тільки відлетіла гудзик. Мій член опинився у неї в роті, вона тримала мене за жопу і божевільними ривками насаджувалася горлом на стовбур. Іноді вона потрапляла долонями на подряпини, і тоді вони горіли вогнем, її мова встигав облизувати стовбур, а я просто не знав, що зі мною, фантазія змішувалася з реальністю, яйця кипіли, хотілося закотити від насолоди очі і кричати так, щоб чув все місто . Я випадково помітив Сірого, він сидів десь сидів, дивлячись і на нас, і на відік.
     Йому було дуже страшно, і це трохи мене протверезило. Я потягнув Светкини футболку вгору, і вона на мить відсторонилася, здираючи з себе футболку і ліфчик. У неї виявилася м'яка груди з великими, що стирчать сосками і темно-коричневим орелолом навколо. Я стиснув їх, і вона застогнала: "Сильніше! Сильніше!" - І знову взяла мене в рот, але вже ніжніше. Я повалив її на диван і став стягати шортики, ледь це мені вдалося, як вона двома руками притиснула мою голову до промежини і стиснула ногами.