Обожнюю момент його розстібання, якщо не притримувати. Легкими укусами добрався до цієї юної грудей. Відчувається юність, хоча форми вже дуже і дуже ...
Я втиснувся між її ніг і не пам'ятаю скільки пестив всю верхню частину її тіла, але вона стала серйознішою, коли я почав знімати з неї штани. Ось тварюка! Спочатку роздражнила, розповідаючи, що її намагався її колишній позбавити цноти ПАЛЬЦЯМИ (дикун чортів), але вона не далась. А тепер п'яна, розм'яклі, і знову вирішила не дати, коли я їй розповів як це робиться (щоб довести, що знаю).
Загалом я заткнув її поцілунком і розстебнув все, що треба, потім здер брюки. І, щоб вона не шуміла, прослизнувши по ніжному животику, запустив робочу долоньку з пальцями їй у трусики одночасно з поцілунком поки ще верхніх губ. Там була лише ледь помітна смужка.
Інтимна стрижка у діви? Та ти на висоті!
Здається чоловічі руки краще ...
Я б сказав їй, що в мене є навіть краще чоловічих рук, але поки рано і є ризик злякати її. Я не намагався входити в неї-тільки ніжно погладжував її пісечку, слухаючи її дихання в поцілунку. Коли вона почала обіймати мене, я запитав чи не хоче вона перехопити ініціативу.
Вона була вже в стані нормально рухатися і вилізла на мене зверху. Мені не довелося говорити їй, що робити-вона сама розділу мене. Як же засяяли її очі, коли вона стягнула з мене труси. І ось-мій полустояк в її ніжної ручці, охоплений її диханням. Ніжно подрачівая його, вона лизнула головку. Потім пройшлася від яєць до неї ж. І, коли встав, взяла головку в рот. На ній якраз з'явилася крапелька від збудження. Досить і захоплено промимрив, вона продовжила пробувати що бачила у фільмах, які ми обговорювали за столом з вином.