Піднімає мене з колін, кладе на крісло поруч, і залазить зверху. Він не відразу може потрапити в мою вологу дірочку, і треться головкою члена про мій клітор, це приносить мені скажений оргазм, я кінчаю, він входить у мене і починає рухатися на мені, прискорюючи темп, він що те говорить мені в пориві пристрасті, запускає свою мову мені в рот, хвилин через п'ять ми разом кінчаємо. Його гаряча сперма наповнює мою дірочку і випливає назовні, я знову опускаюся на коліна і злизують залишки і ковтаю, особливий смак. Він п'яний і задоволений, і незабаром засинає. Я для пристойності застібаю йому штани й ремінь, накидаю піджак. Дістаю з його кишені сигарети Davidoff, відкриваю вікно машини. Закурюю. Ось я в Брабус, поруч п'яний але коханий чоловік, який в мене тільки що закінчив, я ще відчуваю смак його сперми у себе на губах, в поєднанні з сигаретами він набуває ще більшої пікантності, я курю і думаю. Будинки чекає тато і навіть не хвилюється, бо довіряє Ігорю, а мені потрібно вирішити, що робити далі з любов'ю чоловікові в 3 рази старший за мене, я заводжу машину їжу по нічній набережній ...