Коли мені стукнуло 16, він став іноді запрошувати мене погуляти. Ці прогулянки стали першим, що я коли-небудь приховувала від тата. Це були рідкісні прогулянки, десь раз на місяць, ми просто вечеряли, потім розмовляли на загальні теми, наші смаки багато в чому збігалися. Іноді він просо катав мене на своєму Брабус по нічній Москві. Нічого більше не було, я стала ходити разом з ним в басейн на перший сеанс, щоб просто частіше бачити його, після він підвозив мене до будинку. Мені виповнилося 17, а через місяць йому виповнився 51 рік. Якось ми пішли в ресторан. Тоді він відверто дивлячись у виріз мого плаття сказав, що я завжди буду для нього дитиною. А я потай мріяла про цього чоловіка. Думаю. Він розумів це, і хотів мене не менше. Якось взимку вони розмовляли з татом на кухні, а я у своїй кімнаті розбила флакон духів J'adore, і в мене вирвалося "De Puta de madre !!!", він зайшов, підібрав один з осколків і сказав« дівчина з біса вишукано матюкатися по-іспанськи ... », посміхнувся і вийшов з кімнати. А на 8 березня подарував мені точно такі парфуми. Ми листувалися, іноді дуже відверто, особливо коли він випивав багато, і ось тиждень тому відзначали день народження якогось їх знайомого в моєму улюбленому ресторані, тато не зміг піти, а я не могла відмовитися від своїх улюблених шашликів, і тато сказав - іди з Ігорем, він точно піде, тільки не надовго. Подзвонив Ігорю і домовився, щоб той взяв мене з собою. І ось він відкриває мені дверцята свого Брабус, їдемо до ресторану, все напиваються, йдемо танцювати, я зазвичай танцюю з татом, але за його відсутністю більшість танців було з Ігорем, ну і ще з якимись чоловіками. А коли весь п'яний балаган мені набридає, я виходжу на відкриту веранду, сідаю в альтанку, ноги ниють від вечора на височенних танкетках, накриваюся пледом і курю кальян. Незабаром виходить Ігор: «Я тебе обшукали! Ти з глузду з'їхала, тато ж мені голову відірве, якщо що трапитися ». Я посміхаюся у відповідь, він неабияк п'яний. Я кажу, що пора додому напевно, але він не в змозі вести машину, а водія він навіщось відпустив, я беру у нього ключі, і ось я за кермом Брабус. Ми від'їжджаємо від ресторану, він кладе руку на мою руку, що лежить на кермі. По всьому тілу пробігає розряд струму. У наступні момент ми вже цілуємося. Я знімаю з нього піджак від костюма Lanvin, розв'язую краватку, починаю розстібати сорочку, він спускає лямки мого чорного плаття, цілує мої груди. Відкидає крісло назад, і ось ми в Брабус з тонованими стеклами на набережній в годину ночі і нас охоплює пристрасть ... Він включає диск Barry White, садить мене на себе верхи, я розстібаю ремінь на його штанях, і звільняю його член. Я трохи шокована його розмірами, і це мене збуджує ще сильніше. Я роздягаюся догола, на мені залишаються тільки чорні босоніжки на високих танкетці, я сідаю верхи на його коня, і він допомагає мені скакати на ньому. Він обіймає мої груди, цілує мене, я встаю на коліна і починаю смоктати його гіганта. Мені дуже приємно це робити і я розумію, що мої тренування на бананах не пройшли даром, він теж гарчить, як лев на полюванні.