Мені було 8 років. Я пам'ятаю, як він іноді приїжджав до нас. Не пам'ятаю, яка в нього була тоді машина. Чорний Мерседес, здається. Він вітався зі мною через прочинені двері моєї кімнати, і вони йшли з батьком у їдальню або в кабінет обговорювати справи. Іноді він підвозив мене на теніс. Після тренування мене завжди забирав тато. Вони з Ігорем Володимировичем були хорошими друзями і компаньйонами, завжди один одному у всьому допомагали, я росла, і у нас стали виникати дуже довірчі відносини з батьком. Він і досі, безперечно, мій найкращий друг. Я знала, що по суботах після роботи вони люблять їздити в сауну до «дівчаткам», а по п'ятницях у них «парні побачення». Мені виповнилося 14, на день народження ми з татом літали до Таллінна. Якось розмова зайшла про Ігоря, він зателефонував татові сказати, що купив Brabus, а я не з того ні з сього сказала батькові, що в моєму поколінні вже немає таких чоловіків, як Ігор, і як він сам, наприклад. Він відбувся жартами, сказавши щось на кшталт: «і коли ти навчилася так міркувати?". Мені було 15, батько почав іноді брати мене по клубах із собою, нерідко Ігор їздив з нами, і ще якісь люди. Їм було приємно, що з ними така дівчина, я була окрасою в їх компанії, до того ж я вже могла підтримати розмову. Вчасно додати потрібне зауваження. В одному клубі в мене вкрали мою улюблену сумку Louis Vuitton, і через тиждень Ігор привіз мені таку ж зі Швейцарії. Він почав балувати мене. Ігоря часто літав у справах до Женеви і щоразу питав. Що мені привезти. Я завжди просила шоколад. А він мені крім шоколаду привозив дорогі речі: прикраси Baccarat, хустки Hermes і так далі ...