Коли я дивився на неї, внутрішній голос казав мені, що ось дівчина твоєї мрії лежить на твоїй постелі абсолютно п'яна, так давай трахни її. Я над цією думкою задумався, а чому б і ні, вона все одно п'яна і з ранку про це навіть і не згадає. Як не дивно, але я тоді ще був незайманим, і вона як мені здавалося теж.
Я зважився роздягнути її, але страх про те раптом вона прокинеться, не залишав мене. І я вирішив перевірити, підійшов до неї і почав її звати, але жодної реакції - вона спала, тоді я почав її трясти, у відповідь вона щось промимрив, але так і не прокинулася. Тоді я спокійно почав її роздягати: спочатку я зняв кофточку, під кофтиною у неї була толи футболка, толі сорочка я не знаю, її я теж зняв. Під футболкою у неї був ліфчик, але його я не став знімати. Потім я взявся за джинси, їх я теж швидко зняв. На ній були червоні трусики стринги. Я акуратно їх зняв і понюхав, мене цей запах сильно порушив. Потім я все-таки зняв ліфчик. Я встав і дивився, вона була абсолютно голою. У мене з'явилося бажання поцілувати її, і я не стримався, я ліг на неї і почав то цілувати її в губи, то лизати її тіло. Потім я опустився вниз, я розсунув їй ноги, переді мною була не голена кицька, і мене це пущі збуджувало