Ми вирішили йти по домівках, було вже пізно. Настя була сильно п'яна, і я не хотів вести її додому, батьки її вбили б. Насті я сказав, що подзвоню її батькам і скажу, що залишаєшся ночувати в Артема, а сама йдеш до мене. Настя була не проти. Я подзвонив її батькам і сказав, що вона залишається ночувати в Артема, оскільки майже всі гості залишаються у нього і його батьки не проти. Довго вмовляючи мати Насті, вона все ж дозволила. Всі розійшлися по домівках, а я з Настею йшов до себе додому. Поки ми йшли, у мене в голові пробігли різні думки. Що коли ми прийдемо додому, будемо займатися сексом, або коли я їй це запропоную, а я мав намір запропонувати, вона мені відмовить, і буде вважати мене збоченцем, якому потрібно тільки одне. Тим більше я давно мріяв про це. Настя не знала про те, що я в неї закоханий, а може здогадувалася. Я ночами мріяв про неї, думав з ранку підійду до неї, і запропоную зі мною зустрічатися, але я був дуже сором'язливий або боявся, що вона відмовить.
Коли ми прийшли додому, як ні дивно нікого не було. Вдома я живу з братом, а батьки виїхали на рік за кордон. Брат у мене всю ніч гуляє, додому рідко приходить ночувати, тому ми з Настею були одні. Коли вона опинилася вдома, я не знав, що робити толі запропонувати їй попити чай або вкласти спати тому було вже пізно, і я по її очах бачив, що вона хоче спати. Настя, довго не думаючи, обвалилася на травня ліжко і заснула. Вона лежала в одязі, роздягтися у неї не було сил, і тим більше вона була п'яною.