Привіт, мене звуть Денис. Я хочу вам розповісти історію, яку я не склав, а було зі мною в реальності. Може вам ця історія здасться трохи дивною, але все-таки ця не вигаданий який-небудь розповідь.
Мені спало на думку розповісти вам цю історію, коли в Інтернеті я прочитав кілька оповідань, і я подумав: «А чому б і мені не написати все одно мене ніхто не впізнає». Так от, я зібрався і написав.
Історія сталася зі мною, коли я вчився в 10 класі, зараз же я вчуся в 11.
Я з друзями пішов на День Народження до однокласника. Коли ми прийшли, у нього вдома було купа народу. В гостях у нього була наша однокласниця, в яку я був закоханий, її звали Настя або як я любив її називати Настена. У будинку у нього були батьки, і тому спиртного не було. Посиділи приблизно 2 години, потім пішли додому. Але я не поспішав йти і запропонував Артему піти на вулицю відзначити його День Народження. Він покликав ще кілька своїх друзів. З нами пішла і Настя, я цього був дуже радий. Нас всього було шість чоловік. Ми зайшли в магазин купили пиво і горілку, і пішли в парк. Там зручно розташувалися на лавці і почали пити. Через деякий час я помітив, що Насті стало погано, і відвів її в кущі, щоб вона проблевалась. Вона сказала мені, що жодного разу не пила горілку, я її зрозумів, так як в перший раз у мене було те ж саме. Ми почали допивати пиво, як помітив, що Настя ледве стоїть на ногах. Я її запитав, чому вона так багато пила, і вона сказала, що все одно йти завтра в школу не треба, тому що субота, тим більше їй давно хотілося побути п'яною.