Привіт всім. Хочу розповісти вам свою історію. Я в своєму житті крім листа нічого не писав. У мене є дружина Регіна. Їй 23 роки. Вона висока пекуча брюнетка. Одружені ми 5 років. У сімейному житті все у нас складалося добре. Після трьох років спільного життя, я десь прочитав про свінгерів. У мене бошку знесло. Я, який ревнував її до кожного стовпа, раптом почав подумувати про різноманітність нашого сексу. А саме почав нишпорити в інтернеті. Прочитав дуже багато статей про свінгерів і про залучення третьої, тобто чоловіка. А забув сказати, що виходячи заміж за мене, Регіна була незайманою. Вона у мене дуже гаряча. Кінчає за мій раз, раз 6, і дуже довго і бурхливо. У мене член 16 см. І я розумів, що їй цього мало. Почав розмови про те, щоб запросити третього з великим членом. Але вона навіть слухати мене не хотіла. У інтим магазині купив їй фаллоімітатор довжиною в 24 см. І майже щоночі користувалися цією іграшкою. Вона засовувала фалос в себе до кінця і просила, щоб я трахкав її в жопу. Ні на які вмовляння переспати з хлопцем при мені не йшла. Пропонував навіть завести собі коханця, на що дивилася на мене і переводила все на жарт. Листопад місяць 2005 року. День народження сина. Запросили всез друзів до себе пісі волосаті на дачу. Багато хто приїхав з парами. Були і мої близькі друзі без пар. Пили коньяк, віскі, вино і що то ще, вже не пам'ятаю. Більше за всіх напився мій друг Тимур, який приїхав на дачу один на машині. У нас дім поки не добудований, і ми залишаємося в одній кімнаті, коли на дачі. Там два дивани. Тимура вклали спати на один з диванів. Далі гості почали роз'їжджатися. Брат забрав дитину з собою, так як на дачі було холодно. Ми з дружиною напідпитку пройшли до кімнати, де спав