що хоче в попку одягнувши на мене презерватив вона стала раком і я всунув їй скінчивши вона попросила в мене ешо одне вешь щоб я їй полизав її клітор і соски і її бажання виконав вона сказалоа що любить мене і хоче бути зі мною хоч я і старший за неї на 4 роки вона тільки зі мноф в перший раз отримала дуже гарне насложденіе і хоче весь час зі мною бути скупавшись ми знову зайнялися коханням через деякий час вона дала лівчік мені в руки весті з трусами одягнувши тільки юрюки і мою куртку з футюлкой ми пішли до Ниммо я ніс її на руках уу грудях були такми збудженими що я сказав те готовий прям на дорозі тобою це зробити голі мами вона сказала почекай ночі всі розійдуться а пару чоловік підуть гуляти і ми з тобою залишимося на єден в 23,45 вона сказала що можна піти до Артема він тож з дівчиною і переначаевать у нього до т цього вона знову випила і впала в оморок я донечс її до артема поклав спати і розтопив баню щоб вона протверезів я її там розділ зайшов з нею і почав целаовать в незапно входить оголена дівчина артема місці з ним і каже щоб я Катю потрахал поки вона спить катя сказавши що згодна