Потім коли закінчився танець вона пішла нічого не сказавши і подумав що все скінчилося і такого адреналіну я більше не відчую, але не тут то було до мене підійшла дівчина це була подруга Даші і сказала мені щоб я сходив до них в корпус і подивився як там Даша . Я звичайно ж погодився і пішов коли я заходив у палату то побачив її лежаща на ліжку зі сльозами на очах я підійшов до неї і запитав у чому справа вона мені відповіла що її покинув хлопець я трохи там же крізь землю не провалився як можна кинути таке диво , потім ми з нею розговорилися і я дізнався багато нового і навіть про те що вона була вже не незаймана за то секс малолітніх їм був я. Незабаром ми з нею почали встечаются і до закінчення зміни залишалося три дні і ось цей момент настав якого я чекав довго після дискотеки як завжди ми сней йшли за руку і когдв розходилися вона мені шепнула на вухо щоб я сьогодні приходив до неї в палату так як там нікого не буде тому що всі її подруги йдуть на нічну дискотеку на яку було заборонено ходити.