Здраствуйте! Мене звуть Саня і я хочу повідати вам історію яка сталася зі мною 8 років назад.Імена тут будуть вигадані тому особливо не звертайте на це увагу. Це сталося зі мною в оздоровчому таборі коли мені було 13 років, усі начілось з того що я познайомився з однією прекрасною дівчиною яка була настільки чарівно що у мене і у всіх моїх табірних друзів просто палахкотіло всередині, цю дівчину звали Даша їй як я пам'ятаю було 15 років. Всі хлопці в таборі мріяли зустрічатися з нею з тих пір як побачимо її і я звичайно ж теж, в таборі було багато інших чарівних створінь, але це відрізнялося від усіх. Я вже почав рассказиват як я з нею познайомився це відбувалося так: по приїзду в табір перший день в усіх був днем ​​знайомств і як я був не радий то що Даша потрапила не в мій загін. Ми жили в будиночках називалися вони корпусами і до її корпусу мені потрібно було відео оргазм жінки крокувати близько 500 метрів такий табір. Перша ніч пройшла як завжди при розповідях історій які відбувалися у таборі. Наступного дня ввечері всі збиралися на дискотеку яка проходила в сусідньому селі туди нас відводили важатие. Коли я прийшов в клуб то мене приголомшило то вплив на відстань на мене Даші, я готовий був на все щоб з нею протанцювати хоча б один танець на більше я звичайно не міг розраховувати. Спочатку пішли швидкі танці всі танцювали веселилися і тільки я сидів і пильно дивився на неї на це чудо яке знаходилося на танцполі і раптом заграла повільна музика і пішов запрошувати її на танець поки я шл її намагалися запросити напевно хлопців п'ять але всім вона відмовила і коли я підійшов до неї в мене серце забилося так як ніколи і я відчув як у мене грає адреналін у крові я не міг не слова сказати але все таки я зміг перебороти сам себе і запросити її, я звичайно не сподівався що вона прийме моє запрошення, але ось відбулося те що все я так довго чекав вона прийняла його і я почав з нею танцювати, господи я напевно їй раз десять наступив на ногу від хвилювання.