Та тема думаю. Вона хлоп мені на коліна, усміхається, пиво мені простягає. Бля думаю, що за херня, у неї спідниця задерлася і чуствую крізь штани що то мокре у неї там ... Мабуть вона помітила це і мені на вухо каже: ти мене порушуєш. Пиво пивом, а член встає від таких слів, вуха і обличчя жаром і спокусою покриваються. Дивлюся а друг все тих подруг розважає, на нас по нулях уваги. Віка вже ширінку розстебнула і свою ручку мені член, від такого повороту подій, хер на всю довжину встав. Скільки ж він у тебе см - запитала вика. Я горя відповів що близько 22 см. всі її очі загорілися, рука вже мені яйця масажує. А я пиво попиваю і думаю що ж вона далі зробить.
Бере мою руку і під спідницю заводить. Бля, на ній відео як з дівчат знімають труси трусики з розрізом і всі вже мокрі біля входу. Я їй почав масажувати пальчиками піхву і клітор. Та важко задихала і хвилин через десять схопивши мене за яйця і здушивши скінчила і щоб не видати стогону, вп'ялася мені в губи своїм язичком.
Поки приходила в себе я допив пиво. Я тебе хочу віддячити - раптом мені таке з її вуст - підемо покуримо. Не не курю - а вона мені я теж. Вийшли і вона повела до невеликого парку, тепло ж на вулиці хоч і осінь. Зупиняє мене і на коліна, розстібає ремінь треться об член через брюки. І коли спустивши плавки, мої хер вивалився на всю довжину оголивши голівку, вона здивувалася.