Як завжди сиділи вдома і парили телевізор. Ми обидва студента столиці Сибіру помирали від нудьги. Іноді струму дзвонили мобільники і розмови були не про що. Днями друг познайомився з однією дівчиною, а я як не наважувався, була у мене кохана, але правда в іншому місті.
Після друган запропонував по пиву і ми вирушили в найближчий заклад. Кафе було затишним і багато чого пророкували нам на той вечір. Дві стрункі дівчата підсіли жирні дівчата голі до нас, типу місць не було, точно оглянувшись і правда місць немає. Одну звали Віка, а іншу Оля. Віка нам сказала що прийде ще їх один з подругою Світланою і ми були не проти так як нам похер на них було, струму вечір псують.
Про нас обидва около185 зростання, друг блондин, я брюнет. Слухаємо метал і рок, студенти 2го і 3го курсу. Підпис по літрі. Помітив що вика так нічо дівчина, теж  брюнетка довговолоса, спідниця коротенька, губки фарбовані. Ниче тіла подумав про себе. Інша, типу Ольга блондинка з корі і облягаючому одязі. Сиділи говорили про нас, про літо, про .... Все. Пізніше прийшла світла, струму одна, типу друг не зустрів. Смішно думаю. Друг вже за пивом сходив і закускою. А де мені сісти? - Запитала світла, тож блондинка, але струм фарбована. А можна я на коліна? - Вика несподівано запитала мене. Можна відповів я.