Віталік говорить а давайте подивимося як живіт цієї суки розд як груша ... подивимося що вона буде робити! За реакцією хлопців я зрозуміла що така ідея їм сподобалася і вони кран.Но шланг вилетів з моєї задниці і вода почала витікати! Вони швидко перекрили воду а дупу заткнули моїми ж трусамі.Тогда Серж сказав переверніть цю суку наспинний і покладіть на край кроваті.Я хочу бачити як набирається її жваво водой.Когда шланг знову опинився у мене в здніце я зрозуміла що ця ніч буде длінной.Вода бігла з шаленим натиском, а мій живіт роздумало як буд то я завагітнію і була! Я вже почала молиться що б вони мене відпустили жівой.Наконей то кран перекрили а шланг витягнули і вода зі звуком вийшла з мене. Мене підвели до кровате, і поставили раком.Саша прилаштувався біля входу в мою попку і почав з силою на неї тиснути своїм членом, для мене це була аццки боль. величезний голі дівчата 16 років відео член розривал меня.Сбольшім зусиллям він вошол до мене і почав довбати, Я почала кричати від болю і тут же отримала удар по обличчю і Віталикові хуй в рот! Серж Підлісся з подніцу і проник в мою кицьку, мене рвали два здоровенних мужика, мені здавалося що я не витримаю і розойдусь по швам.Но це було ще не конец.Сашя витягнув свій хуй з моєї дупи і почав Пхат його в кицьку, моєї бідної кішечці довелося приймати двох відразу вони довбали мене всю ньчь, я втрачала свідомість то від болю то від оргазмів які отримувала один за другім