Що прокинулася сука, тепер буде і твоя очередь.І з цими словами покинув комнату.Но тут же двері знову відчинилися і увійшли всі трое.Саша, Віталік, і Серж.У Сержа в руках були бве палиці а на коцах були наручнікі.Оні зачинили мені ці наруснікі на ногах і на руках, тепер я не могла ні втекти і навіть кроку ступити так, не кажучи про те що мені довелося розсунути ноги на незвичайну для ваблячи ширину що б вони смогді зачинити браслети.С мене зірвали тру си іліфлік поставили раком і змусили робити міньет! Серж подошол комне з перід взяв за волосся і сказав що якщо я не буду робити так як вони хочуть те онірозорвут мені пизду і жопу потім переріжуть горло а тіло викинуть в море.Я сказала що зделал все як вони охят.
Серж підставив мені під ніс свій здоровенний член і насалід мене на него.Он насажевал мене не звертаючи уваги на те що мені нема чим дихати і що я в будь-який момент можу вирвати! Саша подошолс сади і вошол в мене мені було страшенно боляче так як у нього член був напевно ще більше ніж у Сергея.Казалось він розриває мене, моя маленька кицька не могла терпіти такого громадину в себе.А він фото голих неповнолітніх дівчат мене довбав ще з більшим напором.В той час Серж отошол від мене, даючи возмаожность отдішатся і поступаюся чергу іншому. У Віталі член був не менше ніж у Сержа.Но набагато тоньше.Я смоктала член Віталі поки Саша довбав мене! Раптом я почула голос Сержа він сказав:
-Давайте цієї сукі поставимо клізму і виебі її в жопу.Я злякалася так як подібним видом сексу я не займалася нікогда.Оні підняли мене і підвели підлогу раковіну.Серж куди то ушол, і через хвилину повернувся з длінноу шлангом у руках.Когда я її побачила і понла що вони будуть робити у мене в очах потемніло ... Вони поставили мене на рак і нали шлан на кран, Серж встав на коліна і почав запхати мені в жому цей здоровенний шланг! Він не хотів пролазити тогла він взяв мило намилив пальці і почав пропіхать їх мені в зад з великими труднощами два пальці пролізло, він почав ритмічні рухи які віддавалися жахливої ​​болем ... Зрештою він запхнул мені в жопу кран і отрилводу я відчула холодну воду в зсередини себя.І тут я знову почула те що мене ледве не призвело в непритомний состояніе.