Ось так, сучка. Зараз виебу тебе в рот, а Андрюха нехай з пиздить розбереться!" Андрюха тим часом порушити не нашутку. Він буквально розірвав на мені плаття і вп'явся в пизду ротом. гарячим язиком він почав трахать мене і я зрозуміла, що дах зносить мою від нелюдського збудження. Я почала стогнати, кричати я не могла, бо член Серьоги ебал мене в самі гланди.
Відірвавши голову від моєї пізди, Андрій взявся за свій здоровенний хуй, подрочіл його трохи в руці, другою рукою подрочіл мій клітор і начіл насаджувати мене на свій кол. Я застогнала ще більше. Хвиля задоволення захлеснула мене. Боляче не було, мабуть я давно розробила свою дірочку. Анрій почав еістово ебать мою пизду, а Серьога ебал мене в рот. "Ну що, еблівая шлюшка, будеш ще ментів викликати або краще пизде підставиш? А, сучка?!" Андрій частку мене з гучним хлюпання і в цей момент Серьога почав  кінчати мені в рот. "Ковтай, сучка!" - Стогнав він і насаджував мене за потилицю все глубще на свій кол. Я мало не вдавилася, але проковтнула все до краплі. Тепенрь, коли мій рот був вільний, я стала кричати і стогнати ще голосніше. "Що, сука, подобається тобі ебаться?" "Да-да! Виебіте мене, як останню повію! Я буду кожен день приходити і відсмоктувати вам, а ви будете ебать мою хтивих мокру пизду!"
Андрій почав голосно стогнати і я відчула гарячу струмінь сперми всередині себе і в цей момент хвиля оргазму накрила і мене. ми голосно кричали він продовжував ебать мене з гучними хлюпають звуки, а потім, знесилені, ми впали на підлогу. Він вийняв з мене свій член і я вилизали його весь. А потім вилизали його мокрі від сперми і моїх виділень мошонку.