Все таки я була незайманою, а ці два самці були грубими мужланів. Один з них підійшов до мене і сказав другому: "Будьте певні, ця шлюшка вся тече від збудження? Давай-но перевіримо!" Він обійняв мене за талію, нахилився і поцілував в шию. Я вся затремтіла від страху і збудження. Другою рукою він провів на мою оголеному стегна, по статевих нубам, а потім його пальці грубо вторгся прямо в мою мокру пизду! Я застогнала! "Мокра вся, шлюшка! Та ти ще целочка, чи що?! Серьога, покажи теличку, як повинна виглядати намозоленная чоловіча залупа!"
Серега скинув бретелі комбінезона з голого торсу і спустив штани до колін. Його хуй вже почав підніматися і пара подрачіваній великий чоловічий рукою жирні голі баби картинки привели його в бойове положення. Другий у цей момент щосили терзав пальцями мою пізденку. "Давай-но, щлюшка, покажи, чому ти навчилася в порнушку! Отсос-ка дядьків хуй" Серьога взяв мене за шию, грубо поставив на коліна і ткнув в губи дійсно здоровенною залупой. Я відчувала виходить від робочих гострий запах поту і як не дивно, це збуджувало мене ще більше. Я ніколи не смоктала чоловічих членів, тільки одного разу рукою отдрачіла в шкільному туалеті відмінникові Дорофєєву за списану контрольну. Але смоктала я вперше. Серега взяв мене за волосся і почав насаджувати мою голову на свій величезний хуй.