Я дізналася в них білоруських робітників. які робили ремонт поверхом нижче і я вже конфліктувала з ними з приводу шуму. Одного разу навіть довелося викликати міліцію, так як вони стукали молотком після 9 години вечора. Я відкрила двері і запитала в чому справа. Вони впізнали мене, посміхнулися і сказали що квартиру, де вони роблять ремонт звідкись заливає і чи не можна взнлянуть на труби у мене у ванній. Я впустила їх і зрозуміла, що настільки сильно збуджена, що починаю фантазувати щодо їх членів. Моя пизда прям стікала від перезбудження і я готова була скинути тонке плаття і віддатися першому зустрічному.
Робочі оглянули все ванної, сказали, що не бачать нічого, що могло б їх заливати, але попросили поглянути ще на кухонний кран. Шлях на кухню лежав через вітальню, а я зовсім забула про прнографіческом кіносеансі на моєму телеекрані. Вони зайшли у вітальню, побачили голі малолітки відео на екрані ебущіхся людей і офігевшіе загальмували. Потім повернули голови в мою сторону, правильно оцінили мої розв від збудження щоки і присвиснув. "Так ось ти чим, сучка, тут займаєшся? Викликає ментів, тому що зла від недоеба?! Та тебе просто треба виїбати як слід!"
І ось тут, незважаючи на порушення, я злякалася