Сашка взяв мене за руку і, ми пішли до машіне.Вскоре, як ми виїхали з міста-він мені каже: "Сонце , я тебе хочу ... Давай зробимо один одному хорошо.Мой член стоїть, я хочу увігнати його в твоє прекрасне тіло ... "Саня поопускал передні сидіння, нероздеваясь лег.Я села поверх него.Сняла медлено футболку і взялася за джинси. .. Він шепотів лише: "Швидше ... Я хочу, щоб ти його змочила ..." Зволікати зняла його плавки, опстілась до члена ... Я так його ковтнула, че Саня закричав від задоволення, коли він кончіл.Прінялась цілувати його солодкі губи.Потом, він мене поклав під себе і ... І почав рухатися в мені як секс-машіна.Я стогнала і притискала фото голі баби його все сильніше і сильніше, поки не закінчили вдвоем.После цього ми покурили, І знову взялися за справу . Але цього разу він включив музику так голосно, щоб ніхто не чув, че відбувається в машіне.Поставив мене раком і повільно рухався в мне.Так, че я відчувала кожен його сантіметр.Пока він мною задовольнявся, лизав і цілував мою спинку . Коли