толко на половину в нейо коли я вошол в нейо повністю вона схопила мене зарукі намагаючись остоновіть мене щоб я далі ні в ходив ну було позна я начитав рухати стегнами ну вона спіймала кайф відемому начитав стогнати клбута ейо ріжуть чесно слова будь хлопець у коледжі хотів оказатся на моїй місці але я був там ну швидкість я збільшено вона обхвотіла руками і нагами мене цієї ізврошенке було ще мало! Ну через 25 хвилин я видихався чесно але ні скінчив вона вирішила мене обьйздеть тепер вона рулювала а я одихал дав їй волові так сказать.Ну я сторался ні кінчити делол перерви в цих перерву я ейо так обмацел я знав кожен дуйм ейо тіла через полчіса вона перестала стогнати вона Простан рухалася в струмом тепе що поровоз відстав би від нійо я проста думав чо вона ні стогону ну через п'ять хвилин я отримав відповідь вона кончела раніше миня! от фото дупи облом подумав я. Ну вона пріостновілось я з нейо вийшов еше голодний сексульна вона поцілувала мене так що я трохи в оморок ні впав вона мене трохи ні задушив відійшовши від моїх губ вона оголосила Іван ти секс мошінаю. Та я ні кончел вона кончел так ні піде я своліл ейо животом в Девані сказав щоб вона встала раком і начитав знову рухати своїм приладом який був вже ізмотон але все еші голоден.Но основа застогнала знову з ейо стегон було волого я трах ейо ще пів чіса я кончел в місці з нею тільки ми так обидва ніусталі що вона лягла на диван а я на нійо речі ні ванімая мій прилад ми одохнулі встали вона мене обніла міцна поцілуев мені вистачило тому сказав що ціловаца я більше ні хочу