Ну картина мені зрозуміла була я погодився. До кінця занять ми були в мене радітелі роботалі ми були одні рідня ще покликали в ресторан поетом у нас було купа времені.Но робимо завдання то так все я їй все обьянію повернувся до неї до блодінке високої стрункої у спідниці розмір грудей напевно другий про які в нійо очі про ійзвеніте так от повернувся я до неї бачу а вона не на екран дивитися вона мене оцінює точнея мій зад.Ну я зделол вигляд що нічо не побачив до кінця домашки вона вже сиділа в мене на коліна і сперечалася зі мною що вона лутше мене цілуется хахаха та дівчина цілую що у них голова кружіца ну я ейо поцілував як довго не кінчати вона мене ну так у нас все пішло в колдже ніхто це нічого ні знав про наших відносинах оскільки ми стречалісь днів 5-6 але вона виявилося настояшее ізврошенкой на сьомий день коли ми знову були у мене знову делолі інформатику ми сіли на диван рідня канєшно на роботе.Тут вона лягла на диван коли вийшов щоб попити на кухні входжу вона без футболці в лівчік і в штанах вабить мене пальцем ну я росстірялся пошол до неї ціловалісь обіймалися я гладив і пестив ейо груди я відчув що ейо що вже мокрі на Сков через хвилину ми були голі я зверху ну вона снізу.Ну вона урочистий обьевляет що вона девственіца і що вона мене хоче ну я вошол в нійо у мене канєшно на токую красуню повна готовнасть про як вона орала чесно напевно сусіди думали що хтось ражает а я ж вошол