Ви маєте рацію, Марія Василівна, Коля подорослішав, непомітно став чоловіком і шукає жінку. Чого доброго почне шлятися по вертепу і підхопить якусь дурну хворобу. Я не можу утримувати Вас проти бажання і в будь-якому випадку ви, Марія Василівна, отримаєте при розрахунку все відповідно до контракту.
     Віктор Іванович помовчав і продовжив:
     - Що б Ви сказали на мою пропозицію стати його коханкою? Якщо погодитеся на мою пропозицію, я готовий збільшити вашу щомісячну оплату в три рази.
     - Але я зовсім, просто невинно, недосвідчений у цьому питанні, - відповіла я, не помічаючи двозначності сказаної мною фрази.
     - Що ж, будете разом вчитися науці любові. Ви старші, досвідченіші в життєвих питаннях. Ніяка жінка краще Вас не введе мого сина у доросле життя. Не поспішайте відповідати, подумайте.
     І я почала думати. Чесно скажу, гроші мене дуже навіть цікавлять, але стати платною коханкою, утриманка, майже те ж що стати повією. Втім, не зовсім те ж: віддаватися буду не кому попало, а тільки одному Без одягу постійному коханцеві. Звичайно, він ще дитя недосвідчене, але і в мене сексуальний досвід взагалі відсутнє. Обом належить проходити навчання по ходу справи. І звичайно, дуже важко віддати дівочу цноту без великої любові, просто в порядку добре оплачуваної роботи. Не прийшовши ні до якого рішення, я помчала до твердим Ірці Сєдих, яка видала мені масу цінних порад.