Голі дівчата 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25 років

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

величезні попки

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Сильний хлопчик стиснув зап'ястя і завів мої руки далеко за голову. Утримує їх однією рукою, а другою гладить мене внизу живота і в тому місці, де сходяться ноги. Мацає через плаття венерин горбок і намагається просунути руку між стегнами.
     Не знаю, як у мене вистачило сили вирватися. Відважила йому ляпас, втекла в свою кімнату і, вперше за ці роки, закрилася на клямку. Твердо вирішила завтра ж звільнитися і переїхати в гуртожиток.

До сніданку Коля не вийшов: чи то втік до школи, не показавшись мені від сорому, чи то проспав з похмілля. Заходити в його спальню я не стала. Сидимо за столом удвох з Віктором Івановичем.
     - Знаєте, - кажу йому, - Коля виріс і почав проявляти до мене дуже великий інтерес як до жінки. Думаю, мені пора звільнятися. Я прошу сьогодні ж приготувати мені розрахунок відповідно до передчасно величезні попки перерваним контрактом.
     Віктор Іванович уважно дивиться на мене:
     - Випадок становить інтерес для міліції?
     - Ні, просто руки почав розпускати. Вчора довелося дати йому ляпаса.
     Скільки-то часу Віктор Іванович продовжує віддавати данину кулінарному творінню Гаврилівни, а я ліниво колупаю смажену картоплю. Далі він видав таке, чого я найменше могла очікувати.

0

2

0

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно © 2007–2016 «QuadroSystems» LLC