Не поспішаючи, іноді трохи посмоктуючи анус губами, щоб висмоктати піт і з самого поглиблення. Це потрібно робити довго. Щоб все було і там чисто і свіжо. Якщо я буду старанною, то анус злегка розслабитися, і я зможу забратися язиком усередину попки Пана. Це моя мета і нагорода. Правда поки мені це рідко вдається, за що і отримую регулярно в якості покарання свою позапланову чотирилітровим клізму з густим мильним розчином, яку сама собі і ставлю розчепірити раком перед Паном.
     Я ріжу великий шматок мила на частини і всі до єдиної засовую собі в задній прохід, наливаю в ємність клізми гарячу, майже окріп, воду і приймаю її в кишки з невеликим натиском, щоб вода встигла розчинити мило і змішатися з ним. Так як клізма ємністю два літри, то мені доводиться, не виймаючи наконечник із дупи, йти у ванну, доливати воду, повертатися і знову ставши на рак і приймати другу порцію. Ось і зараз вилизуючи яєчка Пана морально готуюся до покарання клізмою, під час якого буду скиглити, потіти і трясти дупою від сильних спазмів у кишках і рветься назовні води, яку мені потрібно всіма силами утримувати, бо знову не змогла мовою розслабити Його анус і вимити зсередини. Обслуговуючи яєчка Пана, я повинна бути вкрай ніжна. Дуже, дуже довго я буду посмоктувати і лизати їх.
     Рот бляді рідко стосується самого члена Пана, хоча і готовий до цього в будь-яку хвилину. Відчуття головки в горлі я повинна заслужити. А поки дозволено тільки лизати яєчка і анус.
     Я не просто блядь, а сфінктерного блядь, анальна сука. Мене ебут тільки в жопу використовуючи пизду виключно як індикатор мого блядское стану. Пизда повинна бути завжди течні, набрякла і хлюпає, а якщо це не так, то мене шмагають по ній палицею до крові. Потім я повинна насаджуватися жопой на товсту ніжку перевернутого табурета, поки закривавлена ​​пизда не потече так, як належить бляді. Але ніяка ніжка не зрівняється з розміром і твердістю члена Пана, які я відчую, коли прийму його глибоко в жопу.
     Стою на рак на ліжку, втиснувшись цицьками в її поверхню, повністю готові до використання - спина прогнута до болю, стегна максимально розсунуті, очко і пизда випнуті. Я повинна бути такою готової завжди - голою, епілірованного, проклізменной, ретельно змащеної і з розтягнутим розширювачем очком. Тому довго готую себе для члена Пана. Глибокі, тугі клізми кожні ранок і вечір і обов'язково перед зустріччю займають багато часу. Іноді Пан присутній при цьому.
     Тоді процедура супроводжується ще й прочуханкою з одночасним утриманням води всередині. Це дуже складно, адже щоб ні краплі води з чотирьох літрів, залитих в мою жопу двома порціями, не пролилося, я повинна сильно стискати очко, напружуючи сідниці. При цьому удари тростини стають набагато болючіше. Ще дуже важко одночасно стискати очко і максимально випинати жопу, так щоб сідниці розійшлися і підставилися під черговий удар. Блядь повинна намагатися випинатися так, щоб Пану було комфортно і зручно її пороти з максимально можливою болем, розсікаючи шкіру і навіть м'язи до крові жорсткої важкої тростиною. Але все ж найчастіше клізми ставлю сама на самоті, старанно, старанно і не отлинівая. Адже я повинна бути чистою і легкою, щоб мене можна було без проблем в будь-який момент насадити очком на великий член Пана.
     Ось і зараз я промита терпляче чекаю, відкопиливши голу жопу, не сміючи озирнутися назад. Дуже боюся моменту, коли мені накажуть вийняти розширювач, і я повинна буду сама без нагадування широко розсунути руками сідниці. Адже я так звикла до заліза, безперервно розтягуючому моє вічно натерте і запалене очко, що відчуваю себе без нього ще більш роздягненою і відчуваю тепер беззахисною і повністю відкритою жопой будь-який рух повітря в кімнаті. Вся тремчу і покриваюся мурашками. Перше проникнення, незважаючи на регулярний прийом члена Пана в жопу і постійне носіння розширювача, завжди хворобливе і приголомшливе. Як не розслабляйся, все одно тебе будуть зламувати і розтягувати.