Рубці повинні бути завжди свіжими, сочались і болючими при найменшому торканні. Якщо вони починають поджівать, то я сама говорю про це Пану і приношу тростину для нанесення нових. У випадку, коли під час шмагання черговий удар не приносить мені максимальної болю, то я прошу його повторити і намагаюся підставити саме чутливе місце. Пан сів у крісло, я його роззула, зняла шкарпетки і тепер повинна злизати піт і втома зі ступень, так, щоб запах взопревшіх у взутті чоловічих ніг був повністю змитий моєї слиною.
     Лежачи цицьками на паркетній підлозі, максимально прогнувши спину і задерши високо жопу, ретельно отлізиваю, забираючись вологим язиком між пальцями, і смоктав кожен з них. Потім всією поверхнею язика вгору по стопі і знову пальці в рот, щоб вони обмивалися в моїй слині. Я уявляю, що кожен палець Пана маленький член, і я повинна його відсмоктувати дуже ніжно і дбайливо. Не відриваючись ні на секунду, працюю мовою, переходячи від однієї стопи до іншої, ковзаю слинявим мовою по підошвах ніг намагаючись розім'яти і розм'якшити затверділі місця на них, поки стусан ноги не нагадає мені про подальших обов'язки. Насухо витираю ноги своїми цицьками, стискаючи між ними стопи Пана, вже чисті і свіжі після моєї роботи ротом і мовою. Розстібаю Його вельветові штани, приспускають їх разом з трусами і вивільняють член.